Stiliyle Fark Yaratan Kadınların Markası


Doğal içerikli, yumuşacık dokularıyla nefes alan terletmeyen ve tüylenmeyen MISS DALIDA ürünleri canlı renkleri , yaratıcı kombinleriyle dikkat çekiyor.. Fonksiyonel tasarımları ile kullanım rahatlığını sunan MISS DALIDA günün her saatinde gündüzden geceye uzanan davetlerde de hayatı kolaylaştırıyor. 

Sade ve yalın duruşunu kusursuz stil anlayışıyla tamamlayan MISS DALIDA değişmeyen bir kalite anlayışıyla her sezon kendini yeniliyor.

MISS DALIDA tarzıyla fark yaratan kadınların tercihi olmaya devam ediyor.. 

Hakkımızda


2001 yılında doğan MISS DALIDA ile kuruluşumuzdan bu yana, yüksek kalite standartlarımızdan ödün vermeksizin, kendini süreli yenileyen koleksiyonlara imza attık. Kullandığımız doğal içerikli, özel İtalyan iplikleri ve kumaşları ile sağlıklı bir üretim yapmayı daima ilke edindik.

Modern şehirli kadının, sosyal ve günlük yaşantısında, konforu ve şıklığı bir arada sunan, renkli, fonksiyonel ve zamansız tasarımlarla fark yarattık. Sektörde güvenilir ve sağlam temellere sahip MISS DALIDA ile ülkemizdeki satış ağını geliştirmeyi ve yurt dışındaki bilinilirliğimizi artırarak, markamızı uluslararası alanda da aranılan bir marka haline getirmeyi hedefliyoruz.

YENİ KREASYONLARIMIZDAN
HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?